• foto-skoly1
loading...

Do naší školní družiny zavítal pan Radek s více jak 15 papoušky. Když se papoušci objevili, děti byly naprosto nadšené. Měly možnost nejenom pozorovat papoušky zblízka, ale dokonce si je mohly samy podržet a vyfotit se s nimi. Pro mnohé z nich to byl neuvěřitelný zážitek, který si budou ještě dlouho připomínat. Kromě toho, že děti měly možnost poznat různé druhy papoušků a blíže se seznámit s jejich chováním a zbarvením, papoušci překvapili svými cirkusáckými kousky. Když začali dělat akrobatické věci, celá školní družina byla v naprostém nadšení. Ale to nebylo všechno! Papoušek Žak a Ara přinesli do školní družiny ještě více zábavy. Žak uchvátil svým lidským hlasem a napodobováním zvuků, zatímco Ara svými akrobatickými kousky. Celkově lze říci, že návštěva papoušků v naší školní družině byla úžasným zážitkem pro všechny zúčastněné. Děti odcházely s úsměvem na tváři, a to je přesně to, co dělá tyto okamžiky tak nezapomenutelnými.

Odkaz na fotogalerii ZDE.

text: paní Karajani Pavlína, garant akce

foto: pan Fišer Ilja

Back to top