Třída 3.C

Na den Památky zesnulých (2. 11. 2021) připravily paní učitelka s paní asistentkou pro žáky 3. C strašidelný večer plný her, soutěží a tance ve stylu Halloween. Celé odpoledne děti připravovaly sebe a pohoštění, líčily se, strojily, zdobily třídu a těšily se na vyvrcholení celé akce – stezku odvahy, při které musely projít celou školou až do zahradního altánu pouze při slabém svitu svíček a podepsat se tam jako důkaz, že došly až do konce. Cestou je provázeli blikající dýňáci, hororoví strašáci, umrlci i děsivé zvuky, přesto téměř všichni překonali svůj strach a stezku zdolali.

text: Bc. Čalovková Markéta, DiS., třídní učitelka 3. C

foto: Bc. Čalovková Markéta, DiS., třídní učitelka 3. C a paní asistentka Karajani Pavlína

Prohlédněte si pár fotek z našich hodin matematiky, prvouky, českého jazyka a výsledku tvoření ke Dni otců.

text a foto: Mgr. Gabauerová Michaela, třídní učitelka 2. C

V horkých letních dnech nám přišlo vhod ochlazení na trutnovském koupališti a na Jiráskově náměstí.

text a foto: Mgr. Gabauerová Michaela, třídní učitelka 2. C

V závěru školního roku, den před rozdáváním vysvědčení, jsme vyjeli na školní výlet. Cílem byl Fajnpark v Chlumci nad Cidlinou. Čekala nás spousta atrakcí, které jsme vyzkoušeli. Líbilo se nám řízení autíček v Miniměstě i řízení Safari cars. Prošli jsme si Hmyzákov, Hopsálkov, Dinoprales, báli jsme se v 4D kině. V závěru jsme se zúčastnili bubenického představení v amfiteátru a než přijel autobus, využili jsme místní jezírko k ochlazení.

Odkaz na fotogalerii ZDE

text a foto: Mgr. Gabauerová Michaela, třídní učitelka 2. C

Den dětí jsme, díky paní asistentce Báře a paní vychovatelce Pétě, oslavili, jak se patří. V tento den jsme pracovali v centrech aktivit. Dozvěděli jsme se, jak a proč se slaví dětský den. Během vyučování nás totiž navštívili dva piráti, kteří hledali ve škole poklad. S hledáním jsme jim tedy pomáhali a v závěru se nám podařilo poklad objevit.