Třída 5.A

Na začátek našeho kurzu jsme vyšlápli velký kopec na Havlovu boudu v Peci pod Sněžkou a hned jsme se ubytovali. Na pokojích se nám moc líbilo a po celou dobu kurzu vařili výtečně. V pondělí jsme dokončovali náš herbář, v úterý byl celodenní výlet na Sněžku (ušli jsme 23 km – uf!), ve středu jsme výletili v okolí Velké paseky, ve čtvrtek bylo na výběr střílení ze vzduchovky/hra Štěstí a večer jsme měli karneval. Největší zábava pro nás byla čtvrteční bobová dráha. Bivak jsme si moc užili.

Odkaz na fotogalerii ZDE.

text a foto: Mgr. Samcová Petra, třídní učitelka 5. A

Na začátku tohoto roku se žáci 3. A a 4. A zúčastnili lyžování na Pomezkách. Děkujeme všem příznivcům a sponzorujícím rodičům za pomoc se zorganizováním této zdařilé akce. Moc jsme si to užili!

text a foto: Mgr. Samcová Petra, třídní učitelka 3. A a garant akce

Ve čtvrtek 11. října jsme se vydali do městského parku Trutnov. Dle inspirace z internetu jsme vytvořili moc pěkné obrazce.

text a foto: Mgr. Samcová Petra, třídní učitelka 2. A

Na závěr zimy jsme si společně 2. A a 3. A užili spaní ve škole z 28. 2. do 1. 3. 2019. S kamarády a kamarádkami jsme si ve třídě zatančili v maskách, zahráli hry a prožili společně i noc.

text a foto: Mgr. Samcová Petra, třídní učitelka 3. A

Ve středu 19. září jsme se vydali do přírody společně s 3. A. Cílem vycházky bylo pozorování podzimní přírody, zvířat a sběr přírodnin. Tam i zpět jsme jeli autobusem.

text a foto: Mgr. Samcová Petra, třídní učitelka 2. A