výchovný poradce pro integraci: Mgr. Schmiedová Dagmar, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

výchovný poradce: RNDr. Teichmann Jiří, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

metodik prevence: RNDr. Teichmann Jiří, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

speciální pedagog: Mgr. Nemanská Helena, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

asistence: Mgr. Sedláčková Michaela, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

cizinci a žáci s odlišným jazykem: Mgr. Gabauerová Michaela, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

nadaní žáci: Mgr. Blahnová Petra, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

školní psycholog: Mgr. Feixová Karolína, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Komzultační hodiny zaměstnanců ŠPP po předchozí domluvě.

 

  • komunikace s PPP a konzultace s pracovníky školských a dalších poradenských zařízení
  • shromažďování odborných zpráv a informací o žácích v poradenské péči dalších poradenských zařízení a jejich zajištění v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů
  • hlavní koordinátor při tvorbě individuálních vzdělávacích plánů u žáků se speciálními vzdělávacími potřebami
  • příprava podmínek pro vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami ve škole
  • průběžné vyhodnocování účinnosti poskytovaných podpůrných opatření
  • metodická pomoc třídním učitelům při vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami nebo rizikem vzniku speciálních vzdělávacích potřeb
  • konzultace s pracovníky školských a dalších poradenských zařízení
  • individuální konzultace pro rodiče žáků

 

 

Back to top