Třída 5.B

Vánoční besídka proběhla tradičně poslední školní den kalendářního roku. Měli jsme „černou hodinku“, při které jsme si povídali o vánočních zvycích a tradicích. Nechyběla ochutnávka cukroví, hry, nadělování a zpívání při kytaře. Překvapením pro nás bylo hudební vystoupení žáků 8. A. Třídou se celé dopoledne nesl smích a legrace, tudíž jsme si předvánoční čas užili.

Odkaz na fotogalerii ZDE.

text a foto: Mgr. Ryšavá Jitka, třídní učitelka 5. B

S nastávajícím adventem naše třída společně s 8. C ozdobila jeden ze smrků na školním dvoře. Ten „náš“ je ozdoben barevnými šiškami. Ozdoby jsme vyrobili při hodině pracovního vyučování a moc se nám to povedlo.

text a foto: Mgr. Ryšavá Jitka, třídní učitelka 5. B

S příchodem adventu jsme si naši třídu vánočně vyzdobili. Děkuji všem, kteří se na výzdobě podíleli přinesením ozdob, především ale Péťovi, který obstaral smrček.  V pátek 3. 12. nás navštívil čert s Mikulášem, který pro nás měl sladkou nadílku.

text a foto: Mgr. Ryšavá Jitka, třídní učitelka 5. B

V rámci hodin tělesné výchovy jsme vyrazili do parku na Para. Pobyt venku jsme si moc užili.

Odkaz na fotogalerii ZDE.

text a foto: Mgr. Ryšavá Jitka, třídní učitelka 5. B

Takřka za minutu dvanáct jsme na konci listopadu uskutečnili vycházku s pouštěním draků. Od školy jsme se vydali na Kryblici, kde jsme u plánu města Trutnova museli ukázat, kde přesně na mapě leží náš dům. Pak jsme se přesunuli na louku za penzion Úsvit, kde obstojně foukal vítr, a proto se nám naši „krasavci“ vznesli do oblak.