• foto-skoly1
loading...

Dne 30. 3. 2017 se uskutečnilo školní kolo ve šplhu, jako „Velká cena kpt. Jaroše ve šplhu“. Závody zorganizoval Školní sportovní klub Letadlo při ZŠ kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38, pod vedením garanta soutěže Mgr. Karajanise Petra, DiS. a pana Mollingra Jaroslava, hlavního rozhodčího. Žáci bojovali o tituly přeborníků jednotlivých ročníků v kategorii chlapci a dívky s výjimkou prvňáčků. Navíc se šplhalo o absolutního vítěze prvního a druhého stupně opět v kategorii chlapci i dívky.

Soutěžilo se ve šplhu na tyči s přírazem nohou do výšky 4,5 metrů. Jen závodníci z druhých ročníků šplhali „pouze“ do výšky 3 metry. Každý závodník měl dva pokusy. Do soutěže se počítal lepší čas.

Akce se zúčastnilo celkem 97 žáků. Uznání zaslouží všichni sportovci za předvedené výkony i dosažené časy. Poděkování patří všem pedagogům, kteří se podíleli na tréninku, výběru a případném doprovodu dětí na akci. Kompletní výsledky ZDE. Odkaz na fotogalerii ZDE.

Akce se uskutečnila za finanční podpory firmy CASIA spol. s r. o.

 

 

 

Výsledky, přeborníci prvního a druhého stupně:

 

1. stupeň

Kategorie dívky: Mašínová Anna, 5. A, 7,69 sekundy

Kategorie chlapci: Svoboda Tomáš, 5. B, 5,72 sekundy

 

2. stupeň

Kategorie dívky: Hánová Zuzana, 9. A, 4,63 sekundy

Kategorie chlapci: Svoboda Jiří, 9. A, 3,01 sekundy

 

Text: Mgr. Karajanis Petr, DiS.

Foto: Mgr. Javůrková Helena, Mgr. Karajanis Petr, DiS.

Back to top