• foto-skoly1
loading...

Ještě před Velikonocemi se 36 dětí z prvního stupně naší školy zúčastnilo výzvy k tvorbě originální kraslice. Jejich šikovné ručičky a kreativní hlavička vytvořily krásná vajíčka i jinou velikonoční dekoraci jako zápichy do květináče, pomlázku, králíčky apod. „Hand made“ výrobky byly vystaveny pro inspiraci ostatním. Sešly se kraslice z různých materiálů jako perník, kamínky, papír, drátky, korálky, ale jak se dalo čekat, nejvíce děti zdobily vejdumky. Použily ubrouskovou techniku, batiku, barvení přírodními barvami, vosk, zdobení 3D perem, fixami, temperami atd. Bylo těžké z tak nápaditých vajíček vybrat to nejoriginálnější, a tak náš velikonoční zajíček nakonec ocenil všechny práce.

Odkaz na fotogalerii ZDE.

text a foto: paní Suchá Dita, DiS., garant akce

Back to top