• skola_zima_com_2_m
loading...

Ve středu 15. 3. se sešli nejlepší recitátoři jednotlivých tříd 2. stupně. Kromě ukázek z klasické poezie zazněla i vlastní tvorba a byli jsme svědky divadelního představení.

Kategorii 6. a 7. ročníků vyhrál J. Horáček z 6. C, 2. místo patří P. Plecháčovi z 6. C a na třetí příčce se usadila V. Hejnová z 6. C a V. Lendvay z 6. B. V této kategorii byly též uděleny zvláštní ceny pro autory vlastních veršů, kterými byli D. Jungmann a T. Straka ze 7. C a N. Vodičková ze 7. B.

V kategorii 8. a 9. ročníků obsadila 1. místo L. Kynčlová z 8. A, na 2. příčce se umístila B. Kučerová z 8. B a na 3. místě skončila D. Rudavská z 8. B. V této kategorii porota opět udělila zvláštní cenu, a to za divadelní zpracování díla K. J. Erbena. Děvčata z 9. A – T. Ondráčková, E. Krejdlová, K. Petrová, Ch. Čočová zdramatizovala baladu Vodník. 

Děkujeme všem recitátorům za kvalitní přednes a příjemně strávené odpoledne.

Odkaz na fotogalerii ZDE.

text a foto: Mgr. Ryšavá Jitka, garant akce

Back to top