• foto-skoly1
loading...

Dne 3. 3. 2023 se uskutečnil 6. ročník školního kola ve šplhu na tyči s přírazem nohou. Závod zorganizoval Školní sportovní klub „Kapitáni“ při ZŠ kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38. Žáci bojovali o tituly přeborníků jednotlivých ročníků v kategorii chlapci a dívky s výjimkou prvňáčků. Dále byli v rámci soutěže vyhlášeni nejlepší tři dívky a chlapci absolutního pořadí v rámci 1. a 2. stupně ZŠ. Žáci 2. ročníků šplhali na tyči s přírazem nohou do výšky 3 metry. Ostatní ročníky šplhali do výšky 4,5 metru. Každý závodník měl dva pokusy. Do soutěže se počítal lepší čas. Vyhlášeni byli nejen první tři chlapci a dívky v absolutním pořadí a v rámci jednotlivých ročníků, ale své odměny se dočkal každý účastník soutěže. Žáci na stupních vítězů obdrželi diplomy, ostatní účastníci soutěže pamětní listy. Všichni si odnesli drobné ceny. Akce se zúčastnilo celkem 88 žáků. Uznání zaslouží všichni sportovci za předvedené výkony i dosažené časy. Poděkování patří všem pedagogům, kteří se podíleli na tréninku, výběru a případném doprovodu dětí na akci.

Akce se uskutečnila za podpory ŠSK „Kapitáni“ při ZŠ kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38.

Fotogalerii z předávání cen prohlížejte ZDE a výsledky naleznete TADY.

Text a foto: Mgr. Karajanis Petr, DiS., garant akce

Back to top