Jednoho slunečného dne jsme se vydali na okružní pochod po Trutnově. Tento malý výlet měl otestovat naše nožičky před školním výletem. Vyrazili jsme od školy pěší zónou podle Úpy do Horního Starého Města. Na Zelence jsme otestovali místní prolejzačky, horolezeckou mini stěnu a provazového pavouka. Po sváče jsme se vydali lesem k buřtárně U Pěti buků a přes Dvoračky a Českou čtvrť na Jiráskovo náměstí, kde jsme si chtěli dát zmrzlinu a trochu se ochladit. Informace o otvíracích hodinách v nás vyvolala zděšení a paniku. Ale jsme šikovná třída a poradíme si s každým zádrhelem. Proto jsme se vydali ještě na náměstí, kde naštěstí měli otevřeno a my jsem se mohli konečně schladit výtečnou zmrzkou nebo ledovou tříští. Sice nás nožičky po více jak 10 km už bolely, ale všichni jsme obstáli a už se těšíme na školní výlet.

text a foto: RNDr. Teichmann Jiří, třídní učitel 4. C