• foto-skoly1
loading...

Vážení rodiče a milé děti,

děkujeme vám, že jste ve dnech 1. nebo 2. dubna 2022 přišli k prezenční části zápisu do prvních tříd právě na Základní školu kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38. Věříme, že z průběhu zápisu máte pouze kladné pocity a již nyní se těšíte na velký životní krok. Výsledky zápisu naleznete ZDE nebo v tištěné podobě na hlavních vchodových dveřích budovy školy.

Rodiče přijatých žáků, kteří se rozhodnou, že jejich dítě nastoupí na jinou základní školu, žádáme, aby co nejdříve o této skutečnosti informovali zástupce ředitele Mgr. Petra Karajanise (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

 

Přijatým žákům si dovolujeme nabídnout projekt „PŘEDŠKOLÁČEK“. Usnadní dětem přechod mezi časem her ve školce a začínajícími povinnostmi ve škole. Podrobné informace včetně přihlášky ZDE.

 

Dále žádáme rodiče přijatých žáků, u kterých proběhlo nebo je plánováno vyšetření v PPP, SPC nebo u jiného z odborníků ve vztahu ke vzdělávání, aby o této skutečnosti informovali pověřeného pracovníka školy Mgr. Michaelu Sedláčkovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Naší snahou je, nastavit podpůrná opatření s předstihem a předejít tak případným komplikacím před zahájením školní docházky.

 

Za vedení školy zástupce ředitele Mgr. Petr Karajanis, DiS.

Back to top